POSUŠJE – Nogometni veterani Orebića prvi su put sudjelovali na Memorijalnom turniru ' Ivica Miloš' u Posušju . U konkurenciji nogometnih veterana Posušja, Mladosti iz Prološca i 'Romantičara' iz Koprivnice Orebićani su zauzeli 4.mjesto doživjevši dva poraza. U prvoj utakmici od njih su bolji bili kasniji pobjednici turnira veterani Mladosti iz Proložca rezultatom 2:1. Jedini gol za Orebić bio je autogol Prološćana.
U utakmici za 3.mjesto momčad iz Orebića poražena je od 'Romantičara' iz Koprivnice rezultatom 3:1 . Gol za Orebić dao je Jozo Roso.
Usprkos dva poraza Orebićani su oduševljeni prijemom u Posušju i organizacijom turnira. U onom obaveznom post-nogometno druženje obnovljena su prijašnja druženja i poznanstva sa prijateljima iz Prološca i Posušja, te prvi put uspostavljena nova, sa nogometnim veteranima iz Koprivnice. Dogovorena je suradnja, pa se uskoro mogu očekivati i prve veteranske nogometne utakmice u Koprivnici i u Orebiću.
U finalnoj utakmici ovogodišnjeg 12. po redu Memorijala koji se igrao na Gradskom stadionu 'Mokri Dolac' veterani 'Mladost' iz Prološca bili su bolji od domaćina i tako osvojili veliki pobjednički pehar.
Za nogometne veterane Orebića su igrali:
V.ŠEPAROVIĆ, L.MARKIĆ, D.POŠA, N.NOGALO, I.TOLJ, I.CIBILIĆ, D.ŽIDIĆ, J.ROSO, M.RIKALO, M.GALOV, L.VERAJA, M.ČEPO, RAFAEL BATISTA i P.FRANULOVIĆ.
FOTO: Denis Poša