Kategorija: Teakwondo
Kreirano: 30 Lipanj 2017
Objavljeno: 30 Lipanj 2017

MUJU -  Završilo je Svjetsko taekwondo prvenstvo u korejskom gradu Muju . Naš Dinko Šegedin  znamo to  , među 50-tak najboljih natjecatelja iz cijelog svijeta u kategoriji  -87  nije uspio ući u borbu za medalju , poražen je u 3.kolu i na kraju u ukupnom poretku zauzeo 9.mjesto u svijetu .

Opširnije:PORAŽEN OD NOVOG SVJETSKOG PRVAKA Dinko glavu gore ! Biti će još puno prilika...

Kreirano: 28 Lipanj 2017
Objavljeno: 28 Lipanj 2017

MUJU – Dinko Šegedin nije uspio doći u priliku boriti se za medalju na Svjetskom taekwondo prvenstvu koji se održava u korejskom gradu Muju .  Zapeo je u 3. kolu  svoje kategorije -87 , gdje je poražen od njemačkog predstavnika Alexandera Bachmanna rezultatom 17:7 . Dinko je tako završio svoj debi na smotri najboljih taekwonda boraca svijeta. Bachmann je potom u četvrtfinalu pobijedio Meksikanca  Bryana Salazara ušao u polufinale osiguravši najmanje brončanu medalju.

Opširnije:PORAZ U TREĆEM KOLU Dinko završio nastup na Svjetskom prvenstvu u Koreji ... Franka do 2.kola

DINKO ŠEGEDIN Intervju prije odlaska na Svjetsko prvenstvo u Južnu Koreju

Kreirano: 22 Lipanj 2017
Objavljeno: 22 Lipanj 2017

Godinama je bez konkurencije najbolji sportaš Grada Korčule, višestruki hrvatski prvak i reprezentativac,  evropski studenski prvak, osvajač brojnih medalja sa poznatih svjetskih taekwondo turnira... Uz sve to i puno više od toga spomenutog Dinko Šegedin ove je godine ostvario jedan  od svojih sportskih snovaPlasman na Svjetsko prvenstvo  …I to natjecanju koje će se održati u postojbini sporta u kojem je  pod stručnim vodstvom oca i svoga trener Anta  Šegedina još od  malih nogu.

Opširnije: DINKO ŠEGEDIN Intervju prije odlaska na Svjetsko prvenstvo u Južnu Koreju

AUSTRIA OPEN 2017 Dinku bronca, Ireni pobjeda i poraz u borbi za medalju

Kreirano: 06 Lipanj 2017
Objavljeno: 06 Lipanj 2017

INNSBRUCK -  Dinko Šegedin  osvojio  je  brončanu  medalju na  G1 turniru  Austria Open koji se proteklog vikenda održao u Innsbrucku i tako ponovio prošlogodišnji plasman  sa ovog turnira .  Najbolji korčulanski taekwondo borac  i hrvatski reprezentativac koji se intezivno priprema za predstojeće Svjetsko prvenstvo u Koreji  ( Muju, 24-30.lipnja 2017)   u Insbrucku je nastupio u svojoj  - 87 kategoriji  kao član  Hrvatske nacionalne selekcije.

Opširnije:AUSTRIA OPEN 2017 Dinku bronca, Ireni pobjeda i poraz u borbi za medalju

Kreirano: 30 Svibanj 2017
Objavljeno: 30 Svibanj 2017

KARLOVAC – Protekle subote održan je Međunarodni  'Croatia Karlovac Open 2017' . Sudjelovalo je  916 boraca iz 17 država,  a  organizator Taekwondo klub 'Karlovac' ovim je turnirom proslavio pedeset godina postojanja.

U iznimno jakoj međunarodnoj konkurenciji korčulanska 'Forteca' sudjelovala je sa  24-ero natjecatelja  koji su osvojili ukupno 19 medalja, od čega  tri zlatne, pet srebrnih i jedanaest brončanih.

Opširnije:FORTECA NA TURNIRU CROATIA KARLOVAC OPEN Tri zlata, pet srebra i jedanaest bronci