
KUNA / LASTOVO - U vrlo korektnoj i fer utakmici,bez žutih kartona,gosti zasluženo nose na otok tri boda koja će biti dovoljna za prezimljavanje na prvom mjestu drugoligaške karavane,uz napomenu da JADRAN sa utakmicom manje ima priliku doći na samo bod zaostatka. Po svemu sudeći čeka nas vrlo zanimljiv i neizvjestan proljetni nastavak prvenstva.
Gosti nakon bolje igre na otvaranju utakmice ,dolaze u vodstvo u 22.minuti preko Dina Peše,da bi u 25.Kristijan Simić nakon lijepe akcije povećao vodstvo gostiju na 2:0. Domaći uspijevaju preko Tonija Madovića u 29.minuti smanjiti na 1:2 i to je bilo sve što su napravili protiv dobre ekipe s Lastova. Gosti u 32.minuti udarcem glavom Šarića iz blizine povećavaju vodstvo,da bi u drugom dijelu preko Genzića u 62.minuti poveli sa 1:4 što je bio i konačan rezultat ove utakmice.
Sudačka trojka na čelu sa A.Batinovićem je vrlo dobro obavila zadatak a u tome su im svakako pomogli igrači obe momčadi,sa svojim sportskim ponašanjem.
Rat – Omladinac 1:4 (1:3)
KUNA-Igralište u Kuni.Gledatelja 20.''Rat'':''Omladinac'' 1:4 (1:3).Sudac Ante Batinović,pomoćnici Marko Borovac i Ante Majčica.
Strijelci: Toni Medović u 29.za domaće,za goste Peša u 22.K.Simić u 25.Šarić u 32.
i Genzić u 62.minuti.
RAT:Vodopić,I.Medović,Lavrić,P.Lukač,Jurović,Palihnić,(od 46.Rašić),Cvitanović, Matić,(od 54.Sokolar),T.Medović,D.Lukač i Rosić (od 74.Mikić)
OMLADINAC:Mario Antica,Parlov,Pavličević,Jurica,Barbić,Peša, (od 58.Genzić) Vranjić, (od 60.Žarković),L.Katić,Simić,Šarić i Masimo Antica.
STJEPAN JURICA