TREĆI U NIZU PORAZ Bellevue prošao Gojkov bazen za lidersku poziciju…8:11

Kategorija: Vaterpolo Kreirano: 18 Ožujak 2017 Objavljeno: 18 Ožujak 2017

KORČULA - Vidjelo se odmah da večerašnja utakmica neće po dobrom završiti za KPK-a . Loš  ulazak u utakmicu ( 1:4. 2:6) u kojem su gosti iz Dubrovnika u prve dvije četvrtine dominirali i igrom i golovima…

Ipak početkom 3.četvrtine kapekaši su se trgnuli,   uz nekoliko odličnih obrana Anta Silića među kojim i jedan peterac došli na obećavajućih 6:6…Ali nažalost samo obećavajućih, jer  nakon toga opet su zaredale pogreške kapekašaških kapica što su rutineri na suprotnoj strani Josef Hrošik, Marko Bucunić , Leo Bogdanović , Tiho Vranješ , Emilio Tullio i ostali znati iskoristiti, došli do zaslužene pobjede s kojom su preuzeli vodstvo na ljestvici.

Kapekaška kriza igre i rezultata traje…Nakon ovogodišnje startne pobjede protiv Jadrana iz Kostrene i gostujućeg boda protiv Galeba MR večeras je stigao i treći poraz u nizu, što je momčad trenera Emila Nikolća bacilo na predzadnje mjesto ljestvice sa 10 osvojenih bodovab i sada već pet bodova manje od vodećeg Bellevue…

1.B vaterpolo liga  8.kolo

KPK : Silić ( 10+1) , A.Radovanović 2, F.Radovanović 1, Sardelić, Peručić, Cebalo, Lozica, Batinović, Skokandić, Tomić 3, Farčić, T.Fabris, Rakočević 2 , Baždarić.

Trener: Emil Nikolić

BELLEVUE: Jarak (8),  T.Vranješ, Jurić 2, Paskojević, B.Vranješ, M.Buconić 3, Hrošik 3, Tullio 1, Bogdanović 2, Vrdoljak, Bego, Gigović, Rozić, Sršen

Trener: Marko Iveković

Rezultati 8.kola : Delfin - Siscia 19:10 ,  Galeb MR -  Jadran Kostrena 9:9,  KPK - Bellevue 8:11