NE IDE ZMAJEVIMA U GOSTIMA U Biogradu Primorac – BŠK Zmaj 4:0

Kategorija: Nogomet Kreirano: 18 Travanj 2017 Objavljeno: 18 Travanj 2017

BIOGRAD – Ne ide zmajevima ovog proljeća u gostima … U četiri gostovanja uzeli su tek jedan bod i to u prvom ovoproljetnom gostovanju u Donjim Kaštelima kod Vala . Kod makarskog  Zmaja, Orkana u Dugom Ratu  i danas  u 26.kolu 3.HNL-jug kod biogradskog Primorca upisane su bodovne ' nule'.  Na  Igralištu 'Kazimira i Silvija'  zmajevima danas nije uspjelo postići  ni gol,  pa je nakon njihove visoke pobjede protiv Kamena u prošlom kolu  danas stigao i njihov visok poraz…

Već u prvom poluvremenu bilo je sve riješeno … 'Primorci' su odmah u startu u 3.minuti  došli u vodstvo  golom kapetana Vedrana Ješea iz jedanaesterca,  a do odmora još  se  dva puta  tresla mreža  vratara Ivana Jelića.  Strijelci  za Biograđane su bili Antonio Brzoja i Luka  Vodopija. Moglo je biti i gore  po zmajeve da vratar Jelić u 14.minuti  domaćim nogometašima nije obranio drugi dosuđeni jedanaesterac. U drugom poluvremenu a  domaćina još je jedan gol dodao i Mate Bajić za konačnih 4:0

Za BŠK Zmaj su igrali:

Jelić, Silić (od 72.Marinović),  Batur,  Vrkić, Špaleta,  Abazi (od 56.Janjić),  Tadić, Didović,  Šešlija,  Galić , Tarle ( od 46.Grbavica)

U slijedećem  kolu u nedjelju 23. travnja s početkom u 16.30 momčad trenera Grgice Kovača dočekuje na Zlinjama  sinjski Junak.

Rezultati današnjih utakmica:

Primorac (B) – BŠK Zmaj 4:0, Hajduk II – Neretvanac  5:0,  Croatia – Omiš 2:1,   Hrvace – GOŠK Dubrovnik 1919  2:0,   Primorac 1929 – Zadar  1:1,   Junak – Jadran LP  2:0, Kamen – Val 4:2,   Orkan – OSK 2:1,    Neretva – RNK Zmaj 4:2 .