Članci

Prijateljska utakmica BŠK Zmaj - Sloga Mravinci 3:1

Kategorija: Nogomet Objavljeno: 17 Lipanj 2012

altBLATO - Na igralištu Zlinje je odigrana prijateljska nogometna utakmica mlađih kategorija (juniori), u kojoj su se sastali Zmaj i Sloga (Mravinci). Pobijedio je Zmaj rezultatom 3:1 (1:0), a golove su postigli Tomić u 8., Džijan u 68. i Cetinić u 82. minuti za domaćina, a Trumbić u 60. minuti za goste. Utakmicu su pred stotinjak gledatelja korektno sudili Kunjašić, Mašković i Lipotić.

Po završetku utakmice trener gostujuće ekipe Alen Gavranić, inače otac Zmajevog igrača Marina Gavranića, čestitao je treneru Igoru Gudelju na zasluženoj pobjedi, a domaćinu i blatskoj publici zahvalio na lijepom prijemu i korektnom navijanju. Inače, ova prijateljska utakmica bila je i prilika za ugodno druženje, kao i zbližavanje ova dva kluba.

Tekst i foto: Dinko OREB

Na slikama: - Zajednički snimak juniora Zmaja i Sloge

- Treneri Alen Gavranić (Sloga) i Igor Gudelj (Zmaj)